Organik meyve ve sebze beslenmenin en önemli ögeleri.
Günümüzde market raflarındaki meyve sebzenin ekonomik süreç dahilinde albenisini koruyabilmesi için endüstriyel müdahalelerden uzak durulması pek mümkün değil. 
Organik ve doğal üretim sebzeleri haftalık periyotlarda WhatsApp üzerinden yayınlıyor, yakın bölgemize sipariş alt limiti olmadan dağıtıyoruz. Bir çok müşterimiz de mağazamızdan gelip almayı tercih ediyor. Baştan uyaralım, market ürününde yaptığınız gibi şekil şemal takıntınız var ise bu ürünler size göre değil.
Biz test ederken gözümüzü kapatıyoruz, çünkü kokusu ve tadı görüntüsünden çok daha önce geliyor. Bu sebze ve meyveleri sadece +16 derecede muhafaza edebiliyoruz ama o da 1-2 gün ile sınırlı. Bu yüzde bir teşhir reyonumuz yok ve sadece sipariş ettiğimiz kadar ürün getiriyoruz. Dayanıklı olan, limon patates, soğan gibi ürünleri kış gelince elimizde bulunduracak miktarlarda tedarik etmeyi planlıyoruz.
Bu listenin (Organik Sebze Meyve Listesi) size de gelmesini isterseniz bize 0545 711 6845 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Doğal Üretim Meyve Sebze Listesi için tıklayınız...
Organik Meyve Sebze Listesi için tıklayınız...