Sipariş

Sihirli Çiftlik siparişlerinizi:

  • Telefon ile 0545 711 6845 numaralı hattan alabilir.
  • WhatsApp ile 0545 711 6645 numaralı hattan alabilir.
  • İnternet Sitesi üzerinden alabilir.

Dağıtım ve Teslimat

Sihirli Çiftlik dağıtımlarını 3 temel bölge içerisinde tanımlamıştır.

Çekmeköy: Çekmeköy'ün Mimar Sinan, Mehmet Akif, Çamlık, Merkez ve Hamidiye mahallelerini kapsar.

Yakın: Yukarıdaki mahalleler dışında kalan Çekmeköy ilçesi mahalleleri ve Sarıgazi, Ümraniye ilçelerinin bazı mahallelerini kapsar

Uzak: İstanbul içerisinde sevkiyatımız olanmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece dışında kalan yerleri kapsar. 

İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen  kargo şirketi kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir. 

Ücretlendirme ve ödeme

Siparişlerinize ait ödemelerini kapıda olduğunda nakit ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Alışverişinizi  sitemizden yaptığınızda kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

Çekmeköy dağıtımlarımız siparişin ertesi günü yapılır, sipariş altı limiti 30,00 TL'dir ve teslimat ücreti yoktur. (Tedarik günü olan ürünler teslim gününü etkileyebilir)

Yakın dağıtımlarımız siparişin ertesi gün yapılır, 60,00 TL Sipariş alt limiti vardır, 6,00 TL teslimat ücreti eklenir.  100,00 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti eklenmez.(Tedarik günü olan ürünler teslim gününü etkileyebilir)

Uzak dağıtımlarımız siparişin ertesi günü yapılır 140,00 TL sipariş alt limiti vardır, 9,00 TL teslimat ücreti eklenir.  200,00 TL ve üstü siparişlerde teslimat ücreti eklenmez. (Tedarik günü olan ürünler teslim gününü etkileyebilir)